mandag , august 26 2019
Sidste nyt
Hjem / Bestyrelsen

Bestyrelsen

Bestyrelsen for DN Storkøbenhavn (2019-2020)

Vil du være aktiv i DN-Storkøbenhavn er du velkommen til at kontakte os.

Formand Mogens Heimann
mogens@naturister.dk
Koordinering af bestyrelsens arbejde
Kontakt til Kbh. kommune
Presseansvarlig
 RTEmagicC_MogensHeimann.jpg
 Næstformand Anny Møller
anny@naturister.dk

 

 

 

Bestyrelsesmedlem Peder Jespersen            peder-j@naturister.dk
 Sekretær
Asger Sandal Jeppesen
asger@naturister.dk
 Kasserer Steffen Hemager
steffen@naturister.dk
 

 

 

Suppleant Bendt Mollerup
bendt@naturister.dk
Suppleant Ulla Lund
ullasyrak@outlook.dk
 

 

 

 

 

 

 

Skriv et svar

Din e-mailadresse vil ikke blive publiceret. Krævede felter er markeret med *